فواید استفاده از رینگ لایت

فواید استفاده از رینگ لایت

فواید رینگ لایت

فواید استفاده از رینگ لایت

ممکن است بعضاً از در برخی از شبکه های اجتماعی مانند یوتیوب و اینستاگرام و یا در تلویزیون فیلم های آموزش میکاپ و یا مصاحبه ها را دیده باشید که در آن نوری درخشان و حلقه ای شکل به طور منظم در حال روشن کردن صحنه است. معمولا در مرکز این نور حلقه ای یک موبایل ویا آیینه نیز دیده می شود و نورپردازی در صحنه باید به گونه ای باشد که از ایجاد سایه جلوگیری شود.

اما دلایل بسیاری برای استفاده از رینک لایت برای ضبط فیلم و ویدئو وجود دارد که ما در این مقاله به آنها اشاره می نماییم. و فواید رینگ لایت را برای شما می شماریم .

فواید رینگ لایت و استفاده از آن

کچلایت CATCHLIGHT

کچلایت CATCHLIGHT

کچلایت به معنی عکاسی با رینک لایت از نمای بسیار نزدیک است که در عکاسی مدلینگ،آرایش و میکاپ و عکاسی پرتره عاملی بسیار کاربردی است. این ویژگی به این معنی است که یک هایلایت از نور رینک لایت درون چشم سوژه انداخته می شود که باعث جذابیت چهره ی سوژه می شود.

نورپردازی کامل چهره ی سوژه

نور رینگ لایت آرایشگاهی، یک نور کاملا با کیفیت و نرم است که توسط طلق جلویی رینگ لایت دیفیوز می شود. قیمت رینگ لایت ها از طیف وسیعی تشکیل می شود وهمچنین این نور قابلیت تغییر از زرد به سفید را نیز دارد که به آن اصطلاحا کلوین نور گفته می شود. همچنین در صورت قرار دادن دوربین عکاسی و یا موبایل در مرکز حلقه ی رینگ لایت می توانید تصاویری با نورپردازی ایده آل بگیرید.

استفاده از رینک لایت برای سایه از هاله ی نور

رینک لایت

نور رینگ لایت به دلیل درخشندگی به سبک یک هاله ی نور قادر به ایجاد سایه ای با همان ابعاد است که این سایه باعث جلب تمرکز بیننده به روی سوژه ی تصویر می شود،در واقع این امر اغلب زمانی به کار می آید که تصویر فاقد پس زمینه ای یک دست و شفاف باشد.

ارائه ی نوری نرم و یکسدت به منظور بهبود کیفیت نورپردازی

همانطور که گفته شد نور رینگ لایت ها نوری نرم و دیفیوز شده است که برای تهیه مصاحبه ها و گزارش های خبری بسیار مفید است و با روشنایی و شفافیت بالا چروک و لکه های موجود به روی چهره ی سوژه را محو می نماید.

مناسب برای عکاسی و فیلمبرداری ماکرو

عکاسی ماکرو با رینگ لایت

یکی دیگر از فواید رینگ لایت اگر قصد عکاسی و یا فیلمبرداری از اشیاء کوچک را دارید،رینگ لایت می تواند برای این کار بسیار مناسب باشد چرا که با ارائه ی نور سافت لایت و دیفیوز شده امکان برجسته کردن سوژه ی تصویر از تمامی زوایا را به شما خواهد داد.

فواید رینگ لایت در زمینه فیلمبرداری

چنانچه که به دنبال فعالیت در شبکه های تبلیغاتی و اجتماعی هستید و برای فیلم های خود نیاز به تبلیغ دارید می توانید با استفاده از رینک لایت، کیفیتی پرکاربرد و مورد نظر را در ویدئو های خود به وجود آورید.

در حقیقت که نور ملایم و یکنواخت این منبع، آثاری از اختلاف فرکانس نور بر اثر پرش نور در ویدئوهای شما به جای نمی گذارد.

بیشتر عکاسان و فیلمبرداران که به دنبال سوژهای جانوران و گل و گیاهان هستند با استفاده از منبع نور رینگ لایت تصاویر و ویدئوهای خارق العاده و خیره کننده ای را به تصویر می کشند. در نهایت میتوان به جرائت چنین گفت که تنها با وجود یک دوربین ماکرو و یک رینگ لایت، هر سوژه و شیء در طبیعت می تواند سرچشمه یک تصویر خارق العاده باشد. علاوه بر موارد ذکر شده، کسانی که در زمینه طراحی مدل مو، ساخت جواهر، کلکسیون داران تمبر، فروشندگان لباس و اکسسوری و حتی فرهنگیان هم می توانند به بهترین نحو از کارایی و کیفیت این منبع نور بهره ببرند.

کارایی و کارآمدی نور نرم و صاف

تشکیل دادن نور ملایم و صاف یکی از گزینه های نورهای رینگی است گمان می شود که می دانید که دربین نورهای نرم و نیروهای غیر همسان دسته بندی می شوند متفاوت بودن نور می تواند به راحتی کیفیت نهایی شدن عکس را تحت تاثیر قرار دهد. چنانچه که می دانید نورهای رینگی نور را از تمام زاویه ها به سمت سوژه نشانه می گیرند کیفیت نور خروجی عکس تخت و نرم خواهد بود، چرا؟ به این دلیل پخش مناسب نور در رینگ لایت باعث می شود که تمام چهره از کیفیت نور یکنواخت برخوردار می شود.  فواید رینگ لایت

به این نکته هم دقت داشته باشید که این نورپردازی ممکن است برای تمام سوژه ها مناسب نباشد به همین جهت باید نور رینگی را برروی سوژه های مختلف به کار ببرید تا برای گرفتن بهترین تصمیم را درباره یک سوژه بگیرید، توصیه می شود که اول نور مورد استفاده خود را انتخاب کنید و سپس به سراغ منبع نور مورد نظر مناسب و با کیفیت باشید.

کیفیت بالا

ساده‌ترین علت استفاده از رینک لایت این است که محتوایی حرفه‌ای و باکیفیت تولید کنیم. توسط این محصول می‌توانید بهترین نور ممکن را داشته باشید و حتما می‌دانید که نور خوب چقدر روی کیفیت عکس و فیلم تاثیر گذار است.فواید رینگ لایت

تمایز نسبت به حالت‌های دیگر

شاید با خود بگویید نور طبیعی روز یا فلش دوربین می‌تواند به اندازه‌ی کافی خوب باشد. مزیت اصلی رینگ لایت این است که نور را به صورت یکنواخت و یکدست روی صورت یا سوژه‌ی مورد نظر پخش می‌کند، در صورتی که در مورد فلش دوربین احتمالا با سایه افتادن مواجه می‌شوید و کیفیت مد نظر را نخواهید داشت. به علاوه در مورد عکاسی پرتره، رینک لایت عکاسی یک حلقه‌ی نورانی را در چشم‌ها ایجاد می‌کند که جذابیت خاص و فوق‌العاده‌ای دارد.

استفاده از افکت‌های نوری

به لطف رینک لایت می‌توانید نورهای مختلفی را در آن واحد داشته باشید. می‌توانید نور آن را کم و زیاد کرده و آن را خاموش و روشن کنید و در زمان کوتاهی چندین مدل محتوا را ثبت کنید.

تاکید روی جزئیات

یکی دیگر از فواید رینگ لایت سبب می‌شود جزئیات عکس‌ها و فیلم‌ها خیلی بیشتر به چشم بیاید.

این قضیه مخصوصا در مورد کارهای تبلیغاتی اهمیت بالایی دارد.

 این جزئیات می‌توانند اکسسوری‌های یک مدل، قسمت‌های مختلف آرایش مو و صورت یا چیزهایی از این قبیل باشند.

حلقه نور:بازتاب روح به تصویر

اصلی ترین رکن و عنصر در کره زمین نور است.

در حقیقت بدون وجود نور نمی توانیم جهان و اطراف خود را مشاهده کنیم.

با قرار گرفتن نور تجربیات ما به طور کلی متفاوت خواهند بود.

 آرایش کردن،آراستن موها،با استفاده از نور کافی نتیجه های بسیار متفاوتی را به دنبال دارد .

در حرفه عکاسی نیز برای به تصویر کشیدن حوزه مدلینگ، زیبایی، و جواهرات و هر مسئله ای دیگر در معرض نور کافی و مناسب جلوه ای خاص و متفاوت به کار ما می دهد.فواید رینگ لایت

نکته مهم:

رینک لایت را در زمینه عکاسی و تجارت خود به کار ببرید و شاهد انقلابی شگرف در میزان رضایت مخاطبان و خریداران خود باشید، رینگ لایت حقیقت را به بهترین شکل ممکن به تصویر می کشد.

در فروشگاه اگمان، کیفیت و رضایت مشتری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.فواید رینگ لایت

اگر از رینگ لایت های اگمان استفاده کنید متوجه می شوید که نور مناسب گویای همه چیز است.

محصولات اگمان