سه پایه نگهدارنده گوشی موبایل

کد محصول h1 دسته بندی

توضیحات

3

سه پایه نگهدارنده گوشی چیست ؟

معمولاً افراد سه پایه نگهدارنده گوشی موبایل را با نام تریپاد نیز می شناسند. این محصول جانبی نمونه کوچک شده سه پایه دوربین عکاسی است. تریپادها یا همان سه پایه های موبایل، یکی از محکم ترین هولدرها برای نگهداری موبایل در شرایط مختلف هستند. وجود سه عدد پایه تاشو در این محصول باعث می شود تا همواره در حالت پایدار خود باقی مانده و موبایل را بر روی خود نگه دارد. پایه ها به منظور تحمل حداکثرفشار، در اطراف یک میله مرکزی بهم متصل شده اند.

سه پایه های موبایل معمولاً نسبت به سه پایه های دوربین بسیار کوچک تر هستند. ارتفاع آن ها معمولاً متغیر است. اما نمی توانیم از آن ها انتظار ارتفاع زیادی را داشته باشیم.

کاربرد سه پایه نگهدارنده گوشی

  • اغلب افرادی که نیازمند ضبط ویدئو و یا گرفتن عکس های حرفه ای با دوربین گوشی موبایل خود هستند، به یک سه پایه نگهدارنده گوشی موبایل نیاز دارند.
  • اگر شما هم می خواهید دوره ی آموزش آنلاینی با گوشی خود ضبط کنید و یا برای کانال یوتیوب خود می خواهید ویدئو بگیرید قطعا به یک سه پایه برای ثابت نگه داشتن گوشیتان خواهید داشت تا بتوانید زاویه مورد نظر خود را تنظیم کنید و بدون اینکه دوربین تکان بخورد از خود فیلمبردای حرفه ای با موبایل داشته باشید.
  • از دیگر کاربرد های سه پایه گوشی می توان به ضبط کردن ویدئو بدون اینکه نیاز داشته باشید به فردی که از شما فیلمبرداری کند اشاره کرد که به راحتی گوشی را روی سه پایه گذاشته، ارتفاع را تنظیم کرده و تمام
  • برخی از افراد نیز در هنگام دیدن فیلم با موبایل خود از سه پایه نگهدارنده گوشی استفاده می کنند. گاهی هنگام تماشای ویدیو و یا مکالمه تصویری ممکن از به یک سه پایه مناسب احتیاج پیدا کنید.
سه پایه نگهدارنده گوشی موبایل

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سه پایه نگهدارنده گوشی موبایل”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *