رینگ لایت رومیزی چیست؟

رینگ لایت رومیزی چیست؟

رینگ لایت رومیزی چیست؟

رینگ لایت رومیزی یکی از ابزارهای نورپردازی است که به صورت جسمی دایره‌ای شکل و نورانی روی سه پایه‌ای کوتاه قرار گرفته است. هنگام عکس‌برداری و فیلم‌برداری از این ابزار برای نورپردازی مناسب، حذف سایه‌ها و تولید تصویری با کیفیت استفاده می‌کنند. در واقع این مدل برای راحتی کار عکاسان و بلاگرها تولید شده است زیرا زمانی که از مدل‌های متصل به گوشی استفاده می‌کنید، همیشه یکی از دست‌هایتان مشغول تصویربرداری است.

برای مثال اگر بخواهید کاری هنری را آموزش دهید و یا عکاسی انجام دهید نمی‌توانید با تسلط کافی و با استفاده از هر دو دست این کار را انجام دهید.

کاربرد رینگ لایت رومیزی

رینگ لایت رومیزی کاربردهای فراوانی دارد که در ادامه آن‌ها به شما معرفی می کنیم :

مشاورین آنلاین

بسیاری از جلسات مشاوره پزشکی این روزها به صورت آنلاین برگزار می‌شوند و از آنجایی که مشاوران در حین جلسه لازم است نکاتی را یادداشت کنند، پس رینگ لایت رومیزی که نگهدارنده موبایل هم داشته باشد برای آن‌ها بهترین است.

و به دلیل طولانی بودن مشاوره ها نمیتوان به مدت طولانی تلفن همراه را در دست گرفت ، به همین خاطر ما این مدل رینگ لایت را پیشنهاد میکنیم .

رینگ لایت رومیزی برای بیوتی بلاگر

بیوتی بلاگرها افرادی هستند که در زمینه محصولات آرایشی و بهداشتی محتوا تولید می‌کنند، این محتواها معمولاً در قالب بررسی برند، محصولات مشابه و معرفی جدیدترین محصولات تولید شده می‌باشند.

این افراد برای تأثیرگذاری بیشتر معمولاً باید عکس و فیلم‌هایی با کیفیت بالا تولید کنند و به همین دلیل نیز به این وسیله نیاز پیدا می‌کنند. از آنجایی که بیوتی بلاگرها هنگام معرفی محصول باید آن را جلوی دوربین بگیرند، به یک میز و رینگ لایت همراه با سه پایه رومیزی نیاز دارند .

نیاز اینفلوئنسر و یوتیوبر‌ها به رینگلایت

یکی از جدیدترین شغل‌هایی که در حال حاضر به وجود آمده، اینفلوئنسر و یوتیوبر است. این افراد با تکیه بر تخصصشان برای فضای مجازی تولید محتوا می‌کنند. از آنجایی که محتوای تولید شده توسط این افراد، ویدیویی است پس قطعاً این وسیله به کارشان خواهد آمد.

البته برای ویلاگرهای سفر، رینگ لایت موبایل کارآمدتر است زیرا این افراد معمولاً تصاویر و فیلم‌های سلفی از خودشان را در آن مکان گردشگری ثبت می‌کنند.

دورکاران و فریلنسر‌ها

فریلنسر به افرادی گفته می‌شود که برای کار کردن به شرکت یا مکان خاصی وابسته نیستند و در هر مکانی می‌توانند کارشان را انجام دهند. این افراد می‌توانند پروژه‌هایی از سراسر جهان بگیرند و به همین دلیل اکثر جلسات کاری‌شان به صورت آنلاین انجام می‌شود.

رینگ لایت رومیزی با قابلیت نگهدارنده موبایل ( هولدر موبایل )، بهترین گزینه برای این افراد است که با کمک آن می‌توانند جلسات کاری با کیفیت تصویر بالاتری داشته باشند. ثابت بودن دوربین، نور مناسب و آزاد بودن دست‌ها برای یادداشت مطالب و نکات جلسه از مزیت‌های اصلی این وسیله برای آن‌هاست.

رینگ لایت رومیزی برای پزشکان زیبایی و دندان پزشکان

با ورود صنعت پزشکی به فضای آنلاین، نیاز آن‌ها به تولید محتوای با کیفیت نیز بالاتر رفته است. پزشکانی که جراحی‌های زیبایی انجام می‌دهند و دندان پزشکانی که لیمنت کار هستند، نیاز دارند که کیفیت کارشان را با کمک تصاویر واضح، شفاف و بی لرزش نشان دهند و قطعاً این وسیله گزینه مناسبی برای آن‌هاست.

بهترین رینگ لایت رومیزی

نکات مهم در خرید رینگ لایت رومیزی

اصلی‌ترین نکته هنگام خرید رینگ لایت رومیزی، توجه به قدرت نور آن‌هاست. بسیاری از رینگ لایت‌ها برای روشن شدن به باطری نیاز دارند، پیشنهاد ما به شما این است که مدل‌های شارژی را تهیه نکنید به دلیل اینکه معمولا باطری ها باید به صورت جدا تهیه شود و همچنین نیاز شما برای مدت طولانی را پاسخگو نمی باشد .

دومین نکته مهم هنگام خرید، قابلیت نگهداری گوشی و دوربین در آن‌هاست، برای اینکه کار خود را راحت کنید و نیاز نباشد که پایه نگه‌دارنده ای را به‌عنوان وسیله جانبی خریداری کنید، مدلی را بخرید که خودش این قابلیت را داشته باشد. معملا رینگ لایت ها همراه با هولدر موبایل فروخته می شود و حتما توجه داشته باشید رینگ لایتی که تهیه میکنید دارای نگهدارنده باشد .

به‌عنوان آخرین نکته نیز خوب است که به قیمت رینگ لایت رومیزی توجه کنید ولی ما به شما پیشنهاد میکنیم برای خرید رینگ لایت به کیفیت و قدرت نور دهی آن بیشتر توجه کنید .

نحوه استفاده از رینگ لایت رومیزی

یکی از دلایل استفاده زیاد از این رینگ لایت ها ، کاربری راحت میباشد به این صورت که شما بدون داشتن هیچ دانشی به راحت ترین حالت ممکنم می توانید از رینگلایتها استفاده کنید .

رینگلایت رومیزی

چه عواملی به روی قیمت رینگ لایت رومیزی تاثیر گذارند؟!

همانند هر مدل رینگ لایت دیگری، قیمت رینگ لایت رومیزی نیز با توجه به ویژگی های مختلفی کم و زیاد می‌شود. برای آن که تجربه‌ ی بهتری از خرید رینگ لایت داشته باشید، بهتر است ویژگی های زیر را در نظر داشته باشید:

برند رینگ لایت رومیزی

اولین چیزی که در قیمت رینگ لایت رومیزی تاثیرگذار است، نامیست که این محصول به یدک می‌کشد. خرید از برند معتبر خیال شما را از بابت کیفیت رینگ لایت راحت میکند .

سایز رینگ لایت

رینگ لایت‌هایی که قطر بزرگتری دارند با توجه به اینکه تعداد لامپ‌های LED به کار رفته در آن‌ها بیشتر می‌شود، شدت نور بیشتری خواهند داشت.

رینکلایت رومیزی

کیفیت پایه رینگ لایت رومیزی

این مدل رینگ لایت اغلب همراه با یک پایه کوتاه ارائه می‌شود که باید قادر به تحمل وزن رینگ لایت و گوشی یا دوربینی که می‌خواهید روی آن سوار کنید باشد؛ بنابراین کیفیت پایه رینگ لایت رومیزی از اهمیت بالایی برخوردار است. شرکت اگمان با توجه به این نیاز یک سه پایه رومیزی تولید کرده که شما میتوانید به راحتی هر مدل رینگ لایتی را روی آن قرار دهید .

لوازم جانبی

برخی از رینگ لایت‌ها با تعدادی از لوازم جانبی از جمله کیف رینکلایت – هولدر موبایل – هولدر اداپتور – آینه و کنترل عرضه می‌شوند. طبیعیست که رینگ لایت‌هایی که چنین تجهیزات تکمیلی دارند، قیمت بیشتری داشته باشند؛ زیرا شما باید جداگانه هر یک از آن‌ها را خریداری کنید. بنابراین در نظر داشته باشید آیا این لوازم جانبی در کار شما تاثیرگذار است یا عدم وجودشان تاثیر خاصی به روی کار شما نخواهد داشت. با این حساب می‌توانید به دنبال رینگ لایت رومیزی بروید که بدون لوازم جانبی بوده و قیمت ارزانتری نیز دارد.

ویژگی‌ها و تنظیم نور

رینگ لایت‌ها با قابلیت‌ها و ویژگی‌های متنوعی در بازار موجود هستند که با توجه به اینکه چه انتظاری از آن دارید و تا چه حد قرار است در تاریکی و به طور حرفه‌ای عکاسی یا فیلمبرداری کنید، قیمت متفاوتی دارند. طبیعیست که هر چه ویژگی‌های یک رینگ لایت رومیزی از جمله شدت نور، تنظیمات، وجود نمایشگر شدت نور، تعداد رنگ نور ، تعداد ال ای دی  و ویژگی‌های دیگر آن حرفه‌ای تر باشد، قیمت آن نیز افزایش خواهد یافت.

گارانتی

فرقی نمی‌کند قصد خرید رینگ لایت رومیزی داشته باشید و یا هر محصول دیگری، گارانتی یک ویژگی مهم محسوب می‌شود که به روی قیمت هر محصولی تاثیرگذار است. گارانتی می‌تواند شما را از شر هزینه‌های زیاد حین تعمیر خلاص کند؛ بنابراین اگر ممکن است کار شما طوری باشد که رینگ لایت را با خودتان به طور مداوم حمل می‌کنید، حتما به گارانتی دقت کنید.

تمام محصولات شرکت اگمان دارای یک سال گارانتی میباشد که شما بدون پرداخت هزینه اضافی از این ویژگی مثبت میتوانید استفاده کنید .

در اخر امیدواریم که این مطلب برای شما کار آمد بوده باشد و هرگونه سوال و یا پیشنهادی دارید خوشحال میشویم از طریق بخش نظرات با ما در میان بگذارید .

محصولات اگمان